آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا

آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا. از جمله غزل های معروف او می توان به «آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا» و «علی ای همای رحمت» اشاره کرد. بی‌وفا حالا که من افتاده‌ام از پا چرا.

wisgoon ویسگون دست نوشته شهریار آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا
wisgoon ویسگون دست نوشته شهریار آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا from wisgoon.com

آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا.💔!#استاد_شهریار 💔 #khalil_rahman_assiبرای حمایت از ما کاف. بی‌وفا حالا که من افتاده‌ام از پا چرا. Music gholam hossein amadi janam be ghorbanat vali hala chera mp3 128 320.

برنامه کودک ️ تفریح و سرگرمی.

سنگدل، این زودتر می‌خواستی حالا چرا؟ آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا. Quotes are added by the goodreads community and are not verified by goodreads.

آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا” با خوانش اردشیر رستمی.

شعر معروف آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا. آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا؟. 4.3 هزار بازدید 2 سال پیش.

گفته بودم که آرامشم میرود!

عمر ما را مهلت امروز و فردای تو نیست آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا ؟بی وفا، بی وفا حالا که من افتاده ام از پا چرا ؟نوشدارویی و بعد از مرگ سهراب آمدیسنگدل این زودتر می خواستی حالا چرا ؟عمر ما ار مهلت امروز و فردای تو نیستمن که یک امروز مهمان توام فردا چرا. بی‌وفا حالا که من افتاده‌ام از پا چرا.

در ادامه این مقاله متن کامل شعر زیبای حالا چرا (آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا؟) ، که یکی از غزل های مشهور سید محمدحسین بهجت تبریزی که به شهریار معروف است، را برای شما ارائه کرده ایم.

آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا. سنگ‌دل این زودتر می‌خواستی حالا چرا. بنان آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا.

سنگدل این زودتر می خواستی حالا چرا.

از جمله غزل‌های معروف او می‌توان به «آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا» و «علی ای همای رحمت» اشاره کرد. اگر روزی دنیا به سرآید ، ای حافظ آسمانی ، آرزو دارم که تنها با تو و در کنار تو باشم. روایت به تاخیر در یک قرار عاشقانه برمی‌گردد؛ شاید برای همین است که سال هاست هنگامی کسی که چشم به راه آمدنش بوده ایم، دیر می رسد.